1. Tisková zpráva

Společnost JITIS CZ s.r.o.

uvádí na trh unikátní webovou aplikaci JiTiS TCO pro výpočet nákladů na provoz osobního automobilu.

Výpočet obsahuje budoucí náklady na údržbu, opravy, díly, náklady na palivo, pneumatiky, ztrátu hodnoty vozu a další výdaje na následující 3 roky.

Již bezplatná verze vás uvede do reality, kolik opravdu stojí 1 kilometr Vašeho auta, nebo spočítá zanedbanou údržbu na ojetém voze, a co Vás nemine za opravy.

Placená verze Vám pak za 160 Kč ušetří desítky tisíc při výběru vozu, za náhradní díly nebo v servisu. Umožní také zadávat již provedené opravy a údržbu. Ihned se tak zorientujete mezi nabízenými ojetými vozidly a tím jaké budou jejich další provozní náklady.

Výstupem jsou grafická zobrazení a harmonogram očekávaných termínů oprav, cen náhradních dílů a dalších nezbytných výdajů. Vše obdržíte i v tiskových formátech do Vašeho e-mailu.

JiTiS obsahuje přes 20 tisíc modelů osobních aut, miliony položek náhradních dílů, jejich cen, pracovních operací v servisu, nastavení pro různé evropské země včetně měn a cenových relací.

Aplikace je spouštěna na jaře 2016 jako pilotní verze v České republice a během roku pak bude nasazena v dalších evropských zemích.

Ing. Zdeněk Svoboda

Redakce JiTiS


Chcete vědět více o JiTiS? Základní výpočty ZDARMA a nebo si přečtěte více