Proč využít JiTiS?

Proč využít systém JiTiS před nákupem ojetého vozu?

Budoucí náklady na vlastnictví a provoz osobního vozu jsou důležitým podkladem pro výběr ojetého vozu. Několikaleté náklady mnohdy vysoce překračují prodejní hodnotu vozidla a i mezi podobnými, nebo dokonce stejnými vozidly se značně liší.

 

Náklady se běžně pohybují kolem částky 100.000 Kč/rok, ale i násobně výše.

Náklady na ujetý kilometr pak u vozidel střední kategorie od 4 do 10 Kč/km, a to je při proběhu například 10.000 km za rok již významná částka.

 

JiTiS nabízí i běžnému uživateli auta, který technice nerozumí, jednoduchý postup při posouzení stavu vozidla, zobrazí a určí problematické části a zeptá se na jejich opotřebení, nebo provedené výměny. Umožní Vám zaznamenat údaje o provedené údržbě a opravách vozidla a dále přepočítat budoucí náklady. Systém Vás také upozorní na zanedbanou údržbu a vypočítá její hodnotu.

 

 

Proč využít systém JiTiS před prodejem ojetého vozu?

Nabídka ojetých vozidel na trhu je značně nepřehledná, velké množství aut má nejasný původ a technický stav. Největší obavou kupujícího je, že si tak zvaně naběhne na podvodné jednání, stočený tachometr, omlazené auto atd.

 

Zájemce o koupi ojetého vozidla je mnohdy ochoten zaplatit za starší vůz s prokázaným stavem najetých kilometrů více, než za nablýskanou past tzv. ojetiny po důchodci z Německa.

 

To je důvod, proč vystavit Certifikát při prodeji vozu. Zde můžete prokázat, jak byla prováděna údržba a opravy a tím poskytnout zájemci podklady pro kontrolu uvedených skutečností a výpočet budoucích nákladů.

 

Certifikát má ještě další výhodu, zájemce si jej může stáhnout a do vlastního výpočtu si nastavit osobní preference, nájezd kilometrů, způsob užívání a nechat si přepočítat budoucí náklady pro sebe z již zadaných hodnot.

 

Dále Certifikát umožní rychlé porovnání vybíraných vozidel nejen podle ceny, ale i podle budoucích provozních nákladů.

 

Přiložte tedy k nabídce na prodej Vašeho vozidla Váš Certifikát budoucích provozních nákladů. Poslouží jak Vám, tak kupci při férovém jednání.

 

Certifikát bude vystaven s Kalkulaci budoucích nákladů na dobu 3 let a celkového nájezdu 36.000 km. Kalkulace zruší veškerá osobní nastavení a převezme vnitřní nastavení z algoritmů JiTiS. Ponechá však veškeré záznamy o provedené údržbě a opravách a stavu opotřebení vozidla.

 

Po vystavení již nelze certifikát měnit, pouze zadat nový.

 

Certifikát je veřejnou listinou, její zobrazení a ověření je možné po zadání jeho čísla bezplatně.

 

 

Proč využít systém JiTiS pro posouzení vlastního vozidla?

Systém JiTiS kalkuluje budoucí náklady na provoz a může tedy sloužit i pro rozhodnutí o dalším držení, nebo prodeji vozu. Provede Vám kalkulaci, kde upozorní na budoucí výdaje na opravy.

 

JiTiS Vám pomůže odpovědět na otázky: Co mne čeká za výdaje s opravou? Kolik a kdy bude na to třeba plánovat? Vyplatí se mi do auta ještě nyní investovat, nebo jej mám raději prodat? Když to teď nechám opravit, jak dlouho to vydrží a co mne čeká dál? Jak dlouho si mám ještě vozidlo nechat?

 

JiTiS Vám napoví, kolik vlastně za auto vydáte peněz v následujících letech. Jak draze, nebo levně jezdíte, zda si auto koupit, nebo raději půjčit, nebo jezdit taxíkem! I to může být někdy levnější!

 

JiTiS Vám pomůže i při sjednávání oprav v servisu. Označí díly, které je bude třeba měnit, doporučí kvalitu a cenu za díly i za opravu. Ohlídá za Vás i intervaly údržby a oprav a povinných kontrol.


Chcete vědět více o JiTiS? Základní výpočty ZDARMA a nebo si přečtěte více