TCO proniká na trh ojetin

TCO proniká na trh ojetin

Společnost JITIS CZ s.r.o., rozšířila aktivity o webový portál pro inzerci osobních a nákladních vozidel www.slevocar.cz,

SLEVOCAR počítá automaticky ke každému vozidlu jeho „Budoucí provozní náklady JiTiS  TCO„, vyčísluje „Zanedbanou údržbu“ i přehled očekávaných oprav, nebo provozní náklady na ujetý kilometr!

Kalkulace JiTiS TCO je určená pro odbornou i laickou veřejnost. Pro všechny, kteří vozidlo chtějí koupit (vykoupit), prodat nebo vozidlo provozují a chtějí znát budoucí provozní náklady.

Provozní náklady JiTiS TCO najdete také na inzertním portále ojetých vozidel www.automodul.cz vydavatelství MAFRA a.s. a také jako kalkulátor na finančním portále www.penize.cz patřící do portfolia Partners media, s.r.o. z koncernu Partners.

Spočítejte si „Zanedbanou údržbu“ a další Provozní náklady před nákupem vozidla. Zkontrolujte si, co již mělo být opraveno! Vyvarujete se neočekávaným nákladům na opravy!

Vystavte si, pro výhodný prodej, „Certifikát JiTiS TCO“ budoucích provozních nákladů, se všemi provedenými opravami a popisem skutečného technického stavu vozidla!

Všechny pokročilé výpočty a vystavení Certifikátu JiTiS TCO zdarma na www.jitis.eu

Team JiTiS

Redakce JiTiS


Chcete vědět více o JiTiS? Základní výpočty ZDARMA a nebo si přečtěte více